Operátor/ka strojů - Louny

Pro úspěšnou mezinárodní společnost v oblasti Automotive v lokalitě Louny hledáme šikovné muže i ženy na pozici Operátor/ka CNC strojů. Vhodné i pro absolventy technických oborů (obráběč kovů, zámečník, automechanik, instalatér, ...). Zkušenost s obsluhou CNC strojů výhodou, ne podmínkou!

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC strojů.

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (21 500 Kč – 25 500 Kč)
  • Bonusy po zkušební době.
  • Každého půl roku jednorázové bonusy.
  • Práci v čistém a příjemném prostředí.
  • Kariérní růst.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování, stravenky.
  • Příspěvek na dopravu.

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na 2-směnný nebo 3-směnný provoz.
  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost, zodpovědnost.

Nástup dle dohody.

Pozice je vhodná pro absolventy.

V případě zájmu volejte PO - PÁ od 9 do 17 hod. na tel. číslo +420 775 982 444 nebo zašlete svůj životopis na e-mail kariera@sulco-ag.com.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti SULCO Automotive Group, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.